Zagotavljanje poslovne odličnosti

Doseganje dobrih poslovnih rezultatov zahteva veliko odrekanja in prilagajanja. Delujemo na področju, kjer je praktično celo leto sezona, pozimi za ogrevanje in poleti hlajenje. Ker nihče izmed naše ekipe nima veliko možnosti za počitek, se zavedamo, da je pomembno veliko strpnosti na vseh straneh:

Certifikat Excellent SME

Vsako leto do sedaj in tudi letos smo si prislužili certifikat Excellent SME:

Certifiakt potrjuje da smo zaupanja vreden poslovni subjekt in zahvala za to gre prav vsem.

Certifikat bonitetne odličnosti AAA

Prav tako smo prejeli certifikat bonitetne ocene Bisnode. Bisnode Slovenija je del mednarodne skupine Bisnode AB, največjega evropskega ponudnika poslovnih in bonitetnih informacij s sedežem v Stockholmu in je na evropskem trgu poslovnih informacij prisoten že od leta 1981.

Pri pregledu so bili upoštevani kazalci:

Za zanesljivo poslovanje si prizadevamo tudi v prihodnje.

Več zanimivih nasvetov in novic si lahko ogledate spodaj

Čas je za trajnostne rešitve na področju ogrevanja!

Čas je za trajnostne rešitve na področju ogrevanja!

Doseganje dobrih poslovnih rezultatov zahteva veliko odrekanja in prilagajanja. Delujemo na področju, kjer je praktično celo leto sezona, pozimi za ogrevanje in poleti hlajenje. Ker nihče izmed naše ekipe nima veliko možnosti za počitek, se zavedamo, da je pomembno veliko strpnosti na vseh straneh: Certifikat Excellent SME Vsako leto do sedaj in tudi letos smo […]

PREBERI VEČ
Klimatske naprave za ogrevanje

Klimatske naprave za ogrevanje

Doseganje dobrih poslovnih rezultatov zahteva veliko odrekanja in prilagajanja. Delujemo na področju, kjer je praktično celo leto sezona, pozimi za ogrevanje in poleti hlajenje. Ker nihče izmed naše ekipe nima veliko možnosti za počitek, se zavedamo, da je pomembno veliko strpnosti na vseh straneh: Certifikat Excellent SME Vsako leto do sedaj in tudi letos smo […]

PREBERI VEČ